Kancelaria Prawna Gramatowscy
ul. Bitwy pod Płowcami 32
81-730 Sopot
tel. 58 550 75 23
e-mail: kancelaria@gramatowscy.pl
skype: kancelariagramatowscy
Witamy na stronach
Kancelarii Prawnej Gramatowscy Świadczymy kompleksowe usługi prawne.

Doświadczenie

Kancelaria Gramatowscy świadczy swoje usługi na rzecz przedsiębiorców, instytucji i innych podmiotów.

Celem nadrzędnym doświadczonego zespołu prawników jest tworzenie rozwiązań dopasowanych do indywidualnych oczekiwań i potrzeb Klientów oraz troska o ich bezpieczeństwo w obrocie prawnym.

Kancelaria zapewnia kompleksową obsługę prawną, która w szczególności obejmuje:

 • Doradztwo (analizy, opinię, porady, konsultacje)
 • Przygotowanie dokumentów (wnioski, pisma przed procesowe i procesowe, pozwy, umowy, ugody, regulaminy)
 • Reprezentacja przed sądami wszystkich instancji oraz organami administracji publicznej i samorządowej
 • Wsparcie w negocjacjach

   

Działalność Kancelarii w zakresie kompleksowej obsługi prawnej na wybranych płaszczyznach

Więcej informacji:
   
 • Inwestycje (Obsługa inwestycji krajowych i zagranicznych) Kancelaria implementuje na polski rynek podmioty zagraniczne, wspierając w zakresie doboru formy prawnej działalności oraz optymalizacji podatkowej i organizacyjnej. Kancelaria uczestniczy w toku tworzenia umów oraz w procesie uzyskiwania niezbędnych decyzji i koncesji. 
 • OZE (Odnawialne źródła energii)  Kancelaria Gramatowscy od wielu lat zajmuje się wspieraniem inwestycji w sektorze odnawialnych źródeł, energii, w szczególności z zakresu energetyki wodnej i wiatrowej. Kancelaria zrealizowała ponadto własny projekt pod nazwą "Budowa instalacji fotowoltaicznej w miejscowości Grodzisko". W wyniku projektu, w miejscowości Grodzisko, powstała jedna z pierwszych w Polsce elektrownia fotowoltaiczna o mocy szczytowej 611 kW. Jest to również pierwsza w regionie elektrownia o tak dużej mocy, w której użyto najnowocześniejszych technologii, w tym - paneli fotowoltaicznych, wykorzystujących monokrystaliczne ogniwa wzbogacone galem.
 • PSP (Państwowe Straże Pożarne) Obsługujemy Komendy Państwowej Straży Pożarnej. Nasza kadra dogłębnie poznała specyfikę działalności tych podmiotów i problemy z jakimi się mierzą. Celem nadrzędnym Kancelarii jest tworzenie optymalnych rozwiązań dopasowanych do potrzeb Komend Państwowych Straży Pożarnych. Rozważamy różne scenariusze zdarzeń, pragnąc zapewnić Naszym Klientom oraz Społecznościom, którym służą - poczucie stabilizacji i bezpieczeństwa.
 • Jednostki Samorządu Terytorialnego W ramach swej działalności Kancelaria Prawna Gramatowscy świadczy wyspecjalizowane usługi w zakresie obsługi prawnej jednostek samorządu terytorialnego. Nasz zespół świadczy pomoc prawną zarówno poprzez osobistą obecność prawników we wskazanym czasie w siedzibie urzędu, jak również udziela porad i sporządza opinie prawne w drodze komunikacji elektronicznej. Kancelaria świadczy również usługi w zakresie reprezentacji jednostek samorządu terytorialnego w postępowaniach sądowych, administracyjnych i sądowo – administracyjnych.
 • Ubezpieczenia Kancelaria Gramatowscy zapewnia kompleksowe doradztwo dla klientów indywidualnych i podmiotów prawnych w sprawach ubezpieczeń gospodarczych. Specjalizujemy się w uzyskiwaniu odszkodowań powypadkowych oraz odszkodowań z umów ubezpieczeń.

Celem nadrzędnym doświadczonego zespołu prawników jest tworzenie rozwiązań dopasowanych do indywidualnych oczekiwań i potrzeb Klientów oraz troska o ich bezpieczeństwo w obrocie prawnym 

 

 

 

 

Kancelaria Prawna CONSULTOR
ul. Bitwy pod Płowcami 32/1
81-730 SOPOT
sopot.gramatowscy.pl | suwalki.gramatowscy.pl | starogard.gramatowscy.pl